Już niedługo więcej aktualności!

Przeprowadzka to poważna decyzja, związana niekiedy z wieloma obawami i wątpliwościami. Poza sentymentem, niepewnością co do nowego miejsca zamieszkania, wiele osób jest przerażonych również logistyczną stroną zagadnienia, czyli koniecznością spakowania całego swojego dobytku i przetransportowania go na – niekiedy bardzo dużą odległość. Na szczęście, w takich sytuacjach można zadzwonić do nas i poprosić o fachową pomoc. Nie tylko przygotujemy przedmioty do transportu i należycie je zabezpieczymy, ale też zadbamy o to, aby cenne bibeloty, rodowa porcelana i inne kruche przedmoty dotarły na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

W minionym tygodniu zorganizowaliśmy właśnie taką przeprowadzkę dla jednego z naszych klientów indywidualnych. Naszym zadaniem było spakowanie i przewiezienie mienia o kubaturze 40 metrów sześciennych: mebli, książek i rodzinnych pamiątek. W obsługę zlecenia zangażowanych było 3 pracowników firmy, którzy mięli do dyspozycji jeden samochód dostawczy.

Jesteśmy ekspertami w zabezpieczaniu sprzętu i transporcie delikatnych ładunków. Nasze kompetencje zjednały nam nowego Klienta – firmę komputerową, dla której szczególnie istotna była troska o sprzęt podczas przeprowadzki.

W ciągu dwudniowej przeprowadzki zabezpieczyliśmy i przetransportowaliśmy ponad 45 metrów sześciennych mienia. Naszym zadaniem było również rozpakowanie i ustawienie ładunków na miejscu przeznaczenia. Dołożyliśmy wszelkich starań, by towar dojechał w nienaruszonym stanie. Nasz Klient odwdzięczył się dobrymi referencjami.

Zorganizowanie przeprowadzki z miasta do miasta – nawet jeśli odległość między nimi jest niewielka, może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście w takich sytuacjach ekipa DTS Przyjemne Przeprowadzki jest gotowa przyjść z pomocą. W tym tygodniu zrealizowaliśmy zlecenie na przeprowadzkę mienia o łącznej kubaturze 22 metrów sześciennych. Spakowane i oznaczone przez Klienta kartony zostały przez naszą ekipę bezpiecznie przetransportowane do miejsca przeznaczenia.

W ostatnich dniach realizowaliśmy transport dokumentacji firmy Centrum Zamek.

Usługa obejmowała nie tylko sam przewóz, ale także pakowanie dokumentacji z szaf.

Jeśli i Ty poszukujesz typowej bądź bardzo specyficznej usługi skontaktuj się z nasza firmą. Doradzimy, pomożemy, wykonamy!

Z przyjemnością!

 

Już niebawem zapraszamy do zapoznania z zaktualizowanym działem!